نخستین اجلاسیه شهدای زن اهل سنت استان گلستان برگزار شد

نخستین اجلاسیه شهدای زن اهل سنت استان گلستان با حضور مسئولان و علمای شیعه و سنی در گنبدکاووس برگزار شد.

به گزارش متادخت، سردار علی ملک شاهکوهی، فرمانده سپاه نینوا استان گلستان صبح امروز در نخستین اجلاسیه شهدای زن اهل سنت استان گلستان در گنبدکاووس، اظهار داشت: روز شنبه با شرکت در راهپیمایی دفاع و حمایت خود از مردم فلسطین اعلام می‌کنیم.

وی تصریح کرد: بانوان نقش مهمی در به ثمر رسیدن انقلاب داشته‌اند و صبوری آنها در کنار همسران جانبازشان و غم از دست دادن فرزند شهیدشان ستودنی است.

ملک شاهکوهی تاکید کرد: در همه وصیت‌نامه‌های شهدا بارها بر پیروی ولایت‌فقیه تاکید شده است و این اجلاسیه‌ها فرصتی است تا از شهدا درس بگیریم و بر روی وصیت‌نامه آنان بیشتر تحقیق کنیم.

وی تصریح کرد: اصلی‌ترین و مهم‌ترین موضوع امسال انتخابات پیش‌رو است و دشمن با کسی تعارف ندارد و ما در انتخابات 1402 نباید ضعیف وارد شویم و حضور حداکثری طمع دشمن را کم خواهد کرد و دشمن شبانه روز در حال برنامه‌ریزی برای خاموش کردن چراغ انتخابات است.

ملک شاهکویی گفت: برگزاری ضعیف انتخابات به امنیت کشور آسیب خواهد زد و شرایط بسیار حساس و سرنوشت‌ساز است و مردم نباید انتخابات به شرایط معیشتی و قتصادی گره بزنند و اقتصاد و معیشت کشورمان ربطی به انتخابات نباید داشته باشد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال جلوگیری از رسانه‌ای شدن اتفاقات فلسطین بودند، اما به خواست خدا این موضوع جهانی شد، تاکید کرد: روز شنبه باید در راهپیمایی جهانی دفاع از مردم فلسطین شرکت کنیم.

حجت‌الاسلام دنکوب، نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید استان گلستان هم با بیان اینکه در کشور هفت هزار شهیده داریم، گفت: استان 38 شهید بانو والامقام دارد که 24 شهید از اهل سنت و 14 شهید اهل تشیع هستند.

تسنیم

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط